+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Луцьк | (Волинська область) 249++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
6 шт.

Замовлення і доставка квітів Луцьк - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Луцьк без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Луцьк. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
612 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
433 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
410 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
433 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
409 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
488 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
512 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
535 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
631 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
571 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
609 грн.
   
троянда 9 шт., лента
473 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Луцьк вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Квітуча Волинь стала батьківщиною для мільйонів красунь. Невже вони не заслуговують того, щоб дарувати їм квіти, посипавши дорогу перед ними пелюстками троянд? Ми знаємо, що Ви даруєте квіти не лише з певної нагоди. Ні, Ви справжній романтик, який знає безцінність букету у похмурий день, коли на душі у жінки печаль або ж смуток. Для того, щоб подарувати коханій жінці букет, Ви не чекаєте Дня Святого Валентина. Ви не чекаєте дня народження донечки, щоб засипати її квітами. І тим більше не бажаєте чути про економію на квітах для власної мами. До Дня Матері ще далеко, а зробити їй приємне можна вже зараз! Вам справді не потрібне свято чи визначна дата для того, щоб дарувати квіти? Тоді обирайте оригінальний букет для представниць прекрасної статі, які продумали до дрібниць наші флористи. Нехай доставка квітів Луцьк приємно дивує не лише Вас, але й тих, заради кого Ви пішли на такий крок. Сучасна доставка квітів в Луцьку буде настільки швидкою, що жоден із замовників не пожалкує про свій вибір у кінцевому випадку. В каталозі є багато цікавих ідей для подарунку – від квіткового серця для закоханих до класичних квіткових кошиків. Обирайте для себе саме те, що найбільш імпонує Вашому стилю. Таким чином Ви подаруєте частинку себе близькій людині. Наша доставка букетів в Луцьку оперативна, надійна і повністю безпечна для обраного букету. Вирішили замовити квіти по Луцьку? Тоді можете бути впевнені в тому, що жінка отримає неперевершений букет, з якого не впаде по дорозі жодна пелюстка.

Доставку квітів Луцьк - (Волинська область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»